Dezynfekcja i mycie powierzchni
SDS - karta charakterystyki produktu niebezpiecznego

 •  hwaw

 • PROMOCJA
  Actichlor granulat

  Preparat w postaci granulek do zasypywania plam krwi na bazie dichloroizocjanuran.

  Opakowania: 500g - puszka

 • Actichlor Plus

  Jednofazowe tableki chlorowe do mycia i dezynfekcji z dodatkiem substancji myjących o przyjemnym zapachu.Tabletka o masie  4,1 g zawiera substancję aktywną  dichloroizocyjanranu sodu.

  Opakowanie : puszka -150 tabl.

 • Chloramina T

  Uniwersalny proszkowy preparat dezynfekcyjny, na bazie aktywnego chloru, do dezynfekcji powierzchni, sprzętów i wody pitnej.Substancja czynna chloramina T.

  Opakowania : 1 kg- torebka , 6kg- wiadro , 25 kg- worek 

 • Desam Effekt

    Skoncentrowany preparat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji powierzchni i sprzętów .Bez aldehydów i chloru.Zawiera substancję czynną didecylodimetyloaminę.

  Opakowania: 1 l butelka z dozownikiem , 5l- kanister

 • Desam Extra

   Skoncentrowany preparat na bazie czwartorzędowych zasad amoniowych (QAV),do jednoczesnego mycia i dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego w profilaktyce ogólnej. Nie zawiera aldehydów.

  Opakowania: 1 kg- butelka , 5 kg-kanister

 • Desam OX

  Skoncentrowany preparat na bazie  nadtlenku wodoru przeznaczony do jednoczesnego mycia i dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego w profilaktyce ogólnej.Nie zawiera aldehydów.

  Opakowania: 1L- butelka z dozownikiem  , 5 kg-kanister

 • Haz-tabs

  Preparat dezynfekcyjny w postacji łatwo rozpuszczalnych tabletek . Substancja czynna NaDCC, która  uwalnia chlor.Tableka o masie 4,75g uwalnia 2,5g aktywnego chloru.

  Opakowanie: 100 tabletek- puszka

 • Incidin Active

   Preparat w postaci proszku do dezynfekcji i mycia powierzchni zmywalnych i przedmiotów które można zanurzyć.Zawira substancję czynną nadwęglan sodu generującą aktywny tlen.Szerokie spektrum działania łącznie z działaniem sporobójczym.Bardzo dobre właściwości myjace.

  Opakowania: 160g- puszka, 1,5 kg - wiaderko

 • Incidin Plus

   Skoncentrowany preparat  do dezynfekcji powierzchni i sprzętów medycznych.Zawiera substancję czynną glutoprotaminę.Nie zawiera aldehydów ani czwartorzędowych  związków  amoniowych.

  Opakowania: 2l - buteka z miarką , 5l - kanister

 • Jasol Solid

  Preparat na bazie aktywnego chloru w postaci tabletek do dezynfekcji powierzchni czystych i zanieczyszczonych substancjami organicznymi, oraz do dezynfekcji wody pitnej  i w basenach kąpielowych.Tabletka o masie 3,2 g zawiera1,5 g aktywnego chloru .

  Opakowania : 48 tabl-puszka. , 320  tabl. -puszka

   

 • Javel

  Skoncentrowany preparat na bazie aktywnego chloru do dezynfekcji powierzchni, wody do picia i wody w basenach.

  Opakowania: 2l- butelka, 5l-kanister

   

 • Javel - tabletki

  Tabletki dezynfekujące uwalniające aktywny chlor o szerokim spektrum działania.Tableka zawiera 1,5 g aktywnego chloru .Preparat może być  stosowany w obecności obcciążenia organicznego.

  Opakowania : 150 tabletek-puszka, 300 tabl.-puszka

 • Medicarine

   Preparat do dezynfekcji na bazie aktywnego chloru do wszelkich powierzchni i przedmiotów nie zanieczyszczonych substancjami organicznymi.Tabletka o masie  2,72 g zawiera 1,5 g aktywnego chloru.

  Opakowania: pojemnik- 300 tabl.

 • Perform

   Wysoko wydajny preparat do dezynfekcji i czyszczenia  wyrobów medycznych i wyposarzenia medycznego na bazie aktywnego tlenu.Zawiera substancję czynną pentapotas.

  Opakowania: 40g-szaszetka , 900g -pojemnik

 • Quartamon Med

  Skoncenrowany preparat  do dezynfekcji powierzchni i wyrobów medycznych przez przecieranie na mokro.Formułę chemiczną preparatu stanowi synergiczna kombinacja  czwartorzędowych zwiazków amonowych i niejonowych zwiazków powierzchniowo czynnych .Nie zawiera aldehydów  i pochodnych guanidyny.

  Opakowania: 2l- butelka , 5l- kanister

 • Septyl R

   Koncentrat środka  myjąco-dezynfekującego na bazie pochodnych fenoli. Preparat do dezynfekcji ogólnej,może być    stosowany do dezynfekcji bielizny

   Opakowania: 1 kg-butelka , 20kg-kanister

 • Suma Tab D4 tab

   Preparat do dezynfekcji powierzchni i sprzętów na bazie aktywnego chloru , może być stosowany wobec zanieczyszczeń organicznych.Substancja czynna  dichloroizocjanran sodu .Tabletka o masie  2,7 g zawiera 1,5 g aktywnego chloru .

  Opakowania:300 tabl.-pojemnik

 • Surfanios fresh lemon

   Preparat do dezynfekcji i mycia powierzchni, wyrobów medycznych i wyposarzenia, o delikatnym zapachu cytrynowym.Sustancja aktywna chlorek didecylodimetyloaminowy

  Opakowania :  1l- butelka z dozownikiem ,  5l - kanister

 • Taski Sprint Degerm

  Skoncentrowany preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni  i wyposarzenia medycznego  w placówkach służby na bazie czwartorzędowych zwiazków amonowych .Preparat o przjemnym zapachu.

  Opakowania: 1l-butelka, 5l-kanister

 • Terralin Protect

   Preparat do dezynfekcji i czyszczenia powierzchni, wyrobów i wyposarzenia medycznego, na bazie alkoholi  aromatycznych i czwartorzędowych związków amoniowych.

   Opakowania : 2l-butelka  , kanister 5

 • Tristel Fuse doza na 5l

  Wysoce skuteczny  preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni medycznych. substancja czynna dwutlenek chloru.Preparat o szerokim spektrum działania łacznie z działaniem  sporobójczym.Saszetka  doza - na 5 litrów  preparatu.

   Opakowania: saszetka 

 • Virkon

  Preparat na bazie aktywnego tlenu, do ogólnej dezynfekcji powierzchni oraz do dezynfekcji i mycia narzędzi lekarskich.

  Opakowanie: 200 g - saszetka

   

MEDILAB - Jacek Andrzejewski 90-361 Łódź, ul. Piotrkowska 270, NIP 727-000-07-69, Regon 004343659
Tel: +48 42637-38-70, Tel/Fax: +48 42637-64-27 e-mail: handlowy@medilab.org.pl
Copyright Medilab 2012 - Projekt i wykonanie: SWgroup CMS