Szybka dezynfekcja powierzchni i sprzętów
SDS - karta charakterystyki produktu niebezpiecznego
 • Aerodesin 2000

  Preparat do szybkiej dezynfekcji trudno dostępnych i małych powierzchni , wyrobów medycznych i innego wyposażenia odpornego na działanie alkoholi. Gotowy do użycia.

  Opakowania: butelka 1l ze spryskiwaczem , 5l-kanister

 • Desam wipes

   Chusteczki dezynfekcyjne nasączone alkoholowym  preparatem dezynfekcyjnym, przeznaczone do dezynfekcjimałych powierzchni i sprzetów medycznych  odpornych na działanie alkoholu. Gotowe do użycia.

  Opakowania: dozownik z 100 szt. chusteczek , wkład z 100 sz chusteczek

 • Desprej

  Bezaldehydowy preparat do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni, urządzeń i sprzętu medycznego na bazie alkoholi  i czwartorzędowej soli amonowej. preparat gotowy do użycia

  Opakowania: butelka 500ml ze spryskiwaczem, butelka 1l ze spryskiwaczem , 5l kanister

 • Fugaten Spray

  Preparat na bazie etanolu do szybkiej dezynfekcji trudno dostępnych małych powierzchni i wyrobów medycznych odpornych na działanie alkoholu. Gotowy do użycia . Krótki czas działania

  Opakowania:  butelka 0,5 l ze spryskiwaczem , butelka 1l ze spryskiwaczem , 5l-kanister

 • Incides N

  Chusteczki dezynfekcyjne nasączone alkoholowym preparatem dezynfekcyjnym  do dezynfekcji  małych powierzchni i sprzętów medycznych  odpornych na działanie alkoholi .

  Opakowania: pojemnik dozujacy- 90 chusteczek , wkłady - 90 chusteczek

 • Incidin Foam

  Preparat przeznaczony  do szybkiej dezynfekcji czystych powierzchni i sprzętów medycznych  w postaci pianki.Gotowy do użycia , może być stosowany  na powierzchniach  nieodpornych na działanie alkoholi.

  Opakowania: butelka ze spryskiwaczem pianowym 750 ml , 5l- kanister

 • Incidin Liquid Spray

   Szybko działający preparat dezynfekcyjny , wolny od aldehydów ,o krótkim czasie  działania  do dezynfekcji sprzętu medycznego , aparatury medycznej  i wszelkich małych trudnodostępnych powierzchni i szczelin odpornych na działanie alkoholi.Preparat gotowy do użycia oparty na alkoholach . Opinia IMiD.

   Opakowania: butelka 650 ml ze spryskiwaczem pianowym,  1l ze spryskiwaczem  , 5l kanister

 • Incidur Spray

  Szybko działający alkoholowy preparat  dezynfekcyjny . Gotowy do użycia  do dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego. Dezynfekcja w ciągu 1 minuty.

  Oakowania: butelka 650 ml ze spryskiwaczem , butelka 1l ze spryskiwaczem , 5l - kanister

 • Meliseptol Foam Pure

  Szybko działajacy preparat do dezynfekcji powierzchni  w postaci pianki, może być stosowany do powierzchni wrażiwych na działanie alkoholu. Skuteczny już po jednej minucie.Preparat gotowy do użycia.

  Opakowania: butelka ze spryskiwaczem 750 ml , 5l- kanister

 • Meliseptol Rapid

   Szybko działający preparat  do dezynfekcji  sprzętu medycznego i małych odpornych na działanie alkoholu powierzchni. Gotowy do użycia .Skuteczny w ciągu jednej minuty .Oparty na  alkoholu i chlorku dwudecylodwumetyloamoniowym.

  Opakowania: butelka 250ml z atomizerem , butelka 1l ,5l- kanister, atomizer do butelki 1l  - wyposażenie dodatkowe 

 • Mikrozid Liquid AF

   Alkoholowy preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni, sprzętów i  wyposażenia medycznego, na bazie wyłącznie alkoholi,szybko schnący.Preparat gotowy do użycia.

   Opakowania: butelka 250 ml . , butelka 1l , 5l- kanister,  atomizer do butelki  1l - wyposażenie dodatkowe

 • Mikrozid AF Jumbo Tucher

   Preparat w postaci chusteczek wiskozowych nasączonych preparatem dezynfekcyjnym na bazie alkoholi. Do codziennej higieny małych powierzchni, sprzetów szpitanych ,aparatów diagnostycznych, termometrów .

  Opakowania: dozownik z 200 szt. chusteczek , wkład- 200 szt. chusteczek.

 • Mikrozid AF tucher

   Chusteczki z wókniny wiskozowej  nasączone alkoholowym środkiem  dezynfekcyjnym. Do dezynfekcji małych powierzhni, sprzętów , aparatów diagnostycznych ,termometrów, słuchawek.Gotowe do użycia.

  Opakowania: dozownik z 150 szt. chusteczek,wkłady -150sz. chusteczek

 • Mikrozid Sensitive liquid

   Bezalkoholwy preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni, sprzętów i wyposażenia medycznego,bez zawartości alkoholi i aldehydów.Preparat gotowy do użycia.

  Opakowania: butelka 1l , spryskiwacz  lub spryskiwacz pianowy wyposażenie dodatkowe

 • Mikrozid sensitive wipes

  Chusteczki  z wókniny wiskozowej  nasączone płynem dezynfekcyjnym. gotowe do użycia . Do dezynfekcji małych powierzchni.sprzętów , aparatury medycznej , termometrów słuchawek, głowic USG  . Nie zawierają alkoholu.

  Opakowania:dozownik z 200 chusteczkami o wymiarach 20x 20 cm , wkłady -200 chusteczek 

 • Sani-Cloth 70

  Gotowe do użycia chusteczki alkoholowe do dezynfekcji sprzętów medycznych i małych powierzchni odpornych na działanie alkoholi, Chusteczki o wymiarach 200x220mm ,130x185mm .

  Opakowania: 200szt.- pojemnik(200x220mm) ,125szt-pojemnik(130x185mm), 125szt.-wkład(130x185mm)

 • Septynki

  Gotowe do użycia  wolne od alkoholu chusteczki  przeznaczone do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni. Nasączone  płynem dezynfekcyjnym na bazie czwartorzędowych awiązków  amoniowych. Produkt polecany  do dezynfekcji wyposarzenia i urządzeń medycznych wodoodpornych  i wrażliwych  na  działanie alkoholi ( głowice USG , stetoskopy, solaria)

  Opakowania :  pojemnik z  100 chusteczek o wymiarach 13x20 cm ,pojemnik z 150 chusteczkami o wymiarach 23x28,pojemnik z 200 chusteczkami o wymiarach 21x26

 • Velox

  Chusteczki przeznaczone do szybkiej dezynfekcji , odpornych na działanie alkoholi  małych powierrzchni, sprzetów i wyposażenia medycznego w zakladach opieki zdrowotnej , gabinetach lekarskich  i stomatologicznych.Gotowe do użycia.

  Opakowania: dozownik  z 100 szt.  chusteczek , wkład uzupełniający -100 szt. chsteczek

MEDILAB - Jacek Andrzejewski 90-361 Łódź, ul. Piotrkowska 270, NIP 727-000-07-69, Regon 004343659
Tel: +48 42637-38-70, Tel/Fax: +48 42637-64-27 e-mail: handlowy@medilab.org.pl
Copyright Medilab 2012 - Projekt i wykonanie: SWgroup CMS